3.Nesil AirPods Tanıtıldı

furkan.dilek

Çaylak
Kadrolu Yazar
Apple, yaptığı tanıtım etkinliğinde 3.nesil AirPods modelini tanıttı. AirPods, en çok tercih edilen kablosuz kulaklık serilerinin başında geliyor. Serinin yeni modeli de kesinlikle önceki modeller kadar ilgi görecektir. Apple, tanıtımda kulaklığın tere ve suya dayanıklı olduğunu belirtti. Bunun dışında şirketin yaptığı tanıtıma göre 3.nesil AirPods, ses performansıyla kendisine hayran bırakmayı başaracak. 3.nesil AirPods, Türkiye'de 1999 TL satış fiyatıyla kullanıcılarıyla buluşacak. Ayrıca konu hakkındaki detaylı bilgiler için haberimize de göz atabilirsiniz.

yeni-airpods.jpg.webp

Öncelikle AirPods modellerinin kalitesinden bahsetmeye bile gerek yok. Rahatlık ve ses performansı konusunda Apple, kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Yeni AirPods modeliyle birlikte tanıtılan Adaptif EQ özelliği heyecan veriyor. Fakat fiyat konusunda aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Özellikle Türkiye'de çoğu kablosuz kulaklık kullanıcısı, bir kulaklığa 1999 TL vermek istemeyecektir.
 

Mert3.K

Çaylak
Kadrolu Yazar
Fiyatına kadar her şey gayet güzel gidiyor. Özellikleri, tasarımı her şeyiyle harika gözüküyor. Eğer (neden bilmiyorum ama) gürültü engelleme bulunmayan bir kulaklık istiyorsanız ama yine de AirPods alacağım diyorsanız Apple'ın bu ürünü size özel ürettiğini bile söyleyebiliriz. Ama AirPods Pro ile arasındaki fiyat farkının bu kadar az olması tercih edilmesini zorlaştıracak gibi gözüküyor.
 

Administrator

Administrator
Kadrolu Yazar
Pro ile fiyat farkının az olması çok uzun sürecek bir durum değil bence. Yeni AirPods Pro çıktığı zaman o fiyat farkı yine eski haline döner...
 
Top