Apple Watch Seri 3 Hâlâ Alınır mı?

furkan.dilek

Çaylak
Kadrolu Yazar
Apple, akıllı saat konusunda oldukça başarılı. Fakat yeni Apple Watch modelleri biraz cep yakabiliyorlar. Bundan dolayı özellikle ülkemizde birçok akıllı saat kullanıcısı, eski nesil akıllı saat modellerine yöneliyorlar. Bu noktada da en çok tercih edilen model Apple Watch Seri 3 oluyor. Ancak bu modelin biraz eski olması, bazı kişileri Apple Watch Seri 3 alınır mı sorusunu sorgulamaya itiyor.

Öncelikle tasarım anlamında Apple Watch Seri 3'ün hâlâ oldukça güncel ve göze hoş gelen bir tasarımının olduğunu söyleyebilirim. Fakat donanım anlamında saatin gerçekten artık günümüz teknolojisine göre zayıf kaldığını da belirtmeliyim. Fakat bir akıllı saatte yapılabilecek uygulamalar göz önüne alındığında, Apple Watch Seri 3 günlük kullanım için ideal olabilir. Bu noktada aslında Apple Watch Seri 3'ün alınıp alınmayacağı kararı biraz kullanıcılara bağlı diyebilirim.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Apple Watch Seri 3, hâlâ alınabilecek bir akıllı saat mi?
 

Administrator

Administrator
Kadrolu Yazar
Bence alınmaz artık. Apple her yazılım güncellemesinde olduğu gibi WatchOS güncellemelerinde de donanıma abanıyor. Şimdi olmasa bile 1 sene sonra iyice hantal bir cihaz olarak kalacaktır. Kısa bir süre sonra iyice eskiyecek olan bir saate 2199-2499 TL aralığında para ödemek de mantıklı değil. Eğer bütçe sıkıntısı varsa daha üst bir modeli 2. el almak en mantıklısı.
 

Mert3.K

Çaylak
Kadrolu Yazar
Benim de oyum hayırdan yana. Hem ücreti çok yüksek hem de vadesi çok kısa. Önümüzdeki sene bile sorun yaratmaya başlayacak. 2. el haricinde Apple Watch SE de fena olmayan bir tercih. Bir tık daha yüksek ücretli ama Series 3'ten çok daha iyi performans verir bence.
 
Top