F1 Amerika GP - Kim Kazanır? Yarış Nasıl Olur?

ugurkarapaca

Çaylak
Bu hafta F1'de Amerika GP'si olacak. Açıkçası benim hiç sevmediğim, seyir zevkinin az olduğunu düşündüğüm bir pist. HAAS'ın aslında evi sayılan bir pist ama tabi ki HAAS'tan yüksek bir performans beklemek mantıksız olur. Geçen sene yapılmamıştı hatırlarsanız. Takımlar nasıl bir setup ile gidecekler bilmiyorum ama yine HAM-VER-BOT arasında bir mücadele olacaksa yarış daha da sıkıcı olacaktır.

Ben bu hafta Sainz tarafından bir sıçrama görmek istiyorum. Son haftalarda çok güzel performanslar ortaya koyuyor. Umarım bu hafta podyumda olur. Yine Alfa Romeo'ya gidecek olan Bottas da haber açıklandıktan sonra büyük bir sıçrama yaşayanlardan. Hatta haberin açıklanmasından beri en çok puan kazanan pilot da kendisi.

Siz ne düşünüyorsunuz? Nasıl olur yarış?

Mert3.K

Çaylak
Kadrolu Yazar
Muhteşem üçlüden birisi kazanacak gibi geliyor bana (gönlümüz Verstappen'den yana) biraz sıkıcı olacak yarış o yüzden :D Türkiye'deki başlangıç saati daha da can sıkıcı niye her yarış İstanbul'da olmuyor ki :p

ugurkarapaca

Çaylak
Valla dün biraz bu yarışla ilgili videolar izledim. Aslında herkesin beklentisi özellikle bu sene çekişmeli geçeceği yönünde. Yeni asfalt dökülmüş ama öncesinde kadınların formula yarışı var, moto gp var falan derken takımlar setup konusunda tam karar verememiş. Pirelli bile lastikler için teste gidememiş :D Valla gece 03.00'de bile olsa kalkıp izleyeceğim yapacak bir şey yok :D

ugurkarapaca

Çaylak
Muhteşem üçlüden birisi kazanacak gibi geliyor bana (gönlümüz Verstappen'den yana) biraz sıkıcı olacak yarış o yüzden :D Türkiye'deki başlangıç saati daha da can sıkıcı niye her yarış İstanbul'da olmuyor ki :p
Allah gönlümüze göre verdi :D