iPad Mini 6 Alınır mı?

furkan.dilek

Çaylak
Kadrolu Yazar
Bilindiği gibi Apple, geçtiğimiz günlerde yeni iPad Mini modelini satışa çıkarttı. Apple, hem tasarım hem de donanım anlamında ciddi yenilikler yaptı. Bu yüzden iPad Mini 6, iPad hayranlarını heyecanlandırdı. Fakat fiyat işin içine girince 6.nesil iPad Mini'yi almayı düşünenlerin aklı biraz karışabiliyor. Çünkü Apple, yeni iPad Mini modelini Türkiye'de 5800 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sundu. Tabletin 256 GB dahili depolama alanına sahip olan modelini almak istediğinizde ise bu fiyat 7499 TL'ye kadar çıkıyor.

Tabletin fiyatı eminim ki birçok kişi için çok fazla gelecektir. Fakat tabletin özellikleri ve piyasadaki diğer tabletlerin fiyatı göz önüne alındığında 6.nesil iPad Mini'nin fiyatının aslında çok da uçuk olmadığını da söyleyebiliriz. Bu noktada çoğu kişi, yeni nesil iPad Mini modelini alıp almama konusunda tereddüt yaşayacaktır.

Sizce 6.nesil iPad Mini, 5800 TL'den başlayan fiyatlara alınır mı?
 

Mert3.K

Çaylak
Kadrolu Yazar
iPad mini 6'nın özelliklerine diyecek bir lafım yok bence kendisinden beklenenleri fazlasıyla veriyor. Ama burada asıl konu "bu kadar paraya bir tablet alınır mı?" olmalı. Üstelik bu fiyatın yalnızca Wi-Fi içerdiğini unutmamak gerekli. Ürünün yüksek fiyatlı olduğuna şüphe yok ama A15 Bionic'e sahip bu boyda başka bir tablet bulmak kolay değil. Benim tercihim alınır yönünde olacak :D
 
Top