Squid Game | Netflix

furkan.dilek

Çaylak
Kadrolu Yazar
Son zamanların en popüler dizilerinden Squid Game'i duymayan kalmamıştır herhalde. Dizinin sağlam bir hikâyesi olduğunu kabul edelim. Ancak bazı bölümler bana çok yavaş ve sıkıcı geldi. Diziyi Netflix'in diğer yapımları ile kıyasladığımızla Squid Game, kesinlikle oldukça başarılı olmuş. Fakat doğrusunu söylemek gerekirse ben dizinin, "efsane diziler" arasına girebileceğini sanmıyorum. Özellikle Netflix'in 2.sezonu çekme kararı almasının çok yanlış olduğunu düşünüyorum. Bazı şeyleri tadında bırakmakta yarar var :)

Mert3.K

Çaylak
Kadrolu Yazar
Tamam ilginç bir konuya sahip ama efsane diyemezsin yani bu diziye :D Spoiler olmasın da ikinci sezona hiç gerek yok. Ne yapacaklarını çok merak ediyorum...

Administrator

Administrator
Kadrolu Yazar
Tamam ilginç bir konuya sahip ama efsane diyemezsin yani bu diziye :D Spoiler olmasın da ikinci sezona hiç gerek yok. Ne yapacaklarını çok merak ediyorum...
Kesinlikle ikinci sezona gerek yok. Mini dizi yapıp bırakmalılarmış. İnanın merak dahi etmiyorum ne yapabileceklerini.

ugurkarapaca

Çaylak
İkinci bölümü izledim ve zirvede bıraktım. Herkes devam et aslında ikinci bölümden sonra başlıyor diyor ama bilemedim. Çok göz önünde olan bir dizi olmasından kaynaklı sanırım sarmadı beni. Önce bi insanlar üzerindeki etkisi bitsin de ondan sonra izlerim :D

Mert3.K

Çaylak
Kadrolu Yazar
İkinci bölümü izledim ve zirvede bıraktım. Herkes devam et aslında ikinci bölümden sonra başlıyor diyor ama bilemedim. Çok göz önünde olan bir dizi olmasından kaynaklı sanırım sarmadı beni. Önce bi insanlar üzerindeki etkisi bitsin de ondan sonra izlerim :D
İkinci bölümü sıkıcı azcık onun dışında dizinin genel temposu iyi de sonrasında da pek bir fark olmuyor sevsen ilk bölümden severdin bence :D

ugurkarapaca

Çaylak
İlk bölüm böyle izlerken "iyi gibi la ben bunu izlerim" havasındayken ikinci bölümde "Allah'ım ben ne günah işledim de başkalarının hayatlarını kendime dert ediniyorum?" dedim. :D Sanırım ben bu diziyi uzun zaman sonra anca izlerim :D