Güncel konular

Güncel profil mesajları

Piyasa üzerinde pek fazla tanınmasa da SYH WORLD GROUP ekibinin kurucularından biriyim. Mahlasım göründüğü üzere "lamerovski" ismim Selçuk. Yazılım ve donanım alanında fazlaca tecrübeye sahip biriyim. Hayatım mecaz anlamda 0 ve 1' den oluşuyor. Biz üç arkadaş 2016 yılında birbirimizi bulup işler yaptıktan sonra 2017 yılında SYH isminde ki ekibimizi kurarak yolumuza devam ettik. 81 İlden aile üyelerimiz bulunmakta. Çok iş yaptık ve hala yarı aktif bir şekilde olsakta işler yapmaya devam ediyoruz. Biz bir aileyiz..!
HD Bilişim itibaren yazılım alanında çalışmalara başlamış, 2012 yılından itibaren ise dijital pazarlama SEO arama motoru optimizasyonu SEM konularında hizmet vermeye başlamıştır.
Yaklaşık 2 ay önce bir firmadan 35mbpslik bir internet hizmeti satın aldım.Kurulum yapmaya gelen kişi ev içindeki kabloyu bağlayıp gitti.o gün internet hızım 33-34 mbps civarlarındaydı.Ertesi gün modemi farklı bir yere koymaya karar verdiğim için bağlanan kablonun uzunluğu yetersiz kaldı.Ben de yeni bir kablo alıp bağlantısını kendim yaptım.O günden itibaren download hızım 20-28mbps olarak değişiyor.Upload hızımın ise tamamını alabiliyorum.Sorun kabloyu benim bağlamamda mı diye düşündüm fakat öyle olsa upload hızımın tamamını alamam diye düşünüyorum.Sizce sorun ne olabilir?
Top